Interviu cu Adela Gherghe, Primarul comunei Malu Mare ...

Publicat la 24.01.2021 16:38:28, ultima actualizare la 03.06.2022 15:40:24

Vineri am reusit sa discut cu Adela Gherghe , Primarul comunei Malu Mare . Inainte de interviu am stat aproximativ o ora si jumatate pentru a avea o imagine clara asupra activitatii din Primaria Malu Mare.. Este una din cele mai mari primarii din judetul Dolj iar volumul de munca este unul destul de ridicat . Nu exista program scurt la Primaria Malu Mare . Vineri a fost o zi normala de munca .. Multe din proiecte dar si din provocari se regasesc in acest interviu .. Cum a gasit Primaria Malu Mare ? Cum a gestionat pandemia avand in vedere ca in mandatul fostului primar au existat cazuri de covid-19 in Primaria Malu Mare .. Sunt multe probleme ,amintim despre asfalt care este un dezastru,apa si canalizarea dar si bugetul si alte lucruri importante .. Adela Gherghe ne-a raspuns detaliat la fiecare problema .. Plus multe alte lucruri interesante cu si despre Adela Gherghe..

Sursa: Jurnal de Craiova - https://www.facebook.com/JurnaldeCraiova/